Albanija smenila Panućija

Italijanski stručnjak Kristijan Panući smenjen je sa funkcije selektora fudbalske reprezentacije Albanije, zbog loših rezultata.

Panući je otpušten nakon poraza od Turske od 2:0 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2020.

Panući je na mesto selektora Albanije postavljen prošlog leta.

Albanija je pod Panućijem odigrala 15 mečeva, u kojima su devet puta poraženi, dva puta su odigrali nerešeno i četiri puta pobedili.

Italijanski stručnjak je tokom trenerske karijere Livorno i Ternanu i bio pomoćnik u reprezentaciji Rusije u periodu od 2012. do 2014. godine. 

Panući, koji ima 45 godina je tokom igrače karijere nastupao za Romu, Parmu, Inter, Milan, Monako i Real...

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 14. март 2025.
22° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса