петак, 04.01.2019, 10:26 -> 10:56
Извор: РТС, Танјуг
Aldervireld ostaje u Totenhemu do leta 2020.
Odbrambeni fudbaler Totenhema Tobi Aldervireld ostaće u londonskom klubu još godinu i po dana. Totenhem je iskoristio opciju da mu produži ugovor na još godinu dana u trenutku kada je odličnom Belgijancu prethodni isticao na kraju ove sezone.
Računajući da Aldervireldu ističe ugovor Mančester Junajted i Pari Sen Žermen su hteli da ga dovedu, ali se londonski klub osigurao na vreme.
Aldervireld je u Totenhemu tri godine, bio je i na pozajmici u Sautemptonu, a ranije je nosio dresove madridskog Atletika i Ajaksa.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар