Ronaldo ponovo izostaje, da li je rekao "kraj" Portugaliji?

Petostruki najbolji fudbaler sveta i zvezda Juventusa Kristijano Ronaldo drugi put u nizu izostavljen je sa spiska reprezentacije Portugalije, sada protiv Poljske u Ligi nacija i Škotske u prijateljskom meču.

Lokalni mediji navode da je Ronaldo tražio da do kraja godine ne igra za reprezentaciju, odnosno propusti duel sa Italijom i još jedan sa Poljskom, kako bi se fokusirao na obaveze u torinskom klubu.

Ronaldo se od Mundijala i prelaska u Juventus, gde ne igra prema svojim visokim standardima, nije se odazvao pozivu selektora Fernanda Santoša.

Zato mnogi u Portugaliji izražavaju sumnju da li to znači da je završio karijeru u državnom dresu nakon bolne eliminacije od Urugvaja u osmini finala Svetskog prvenstva u Rusiji.

Najbolji strelac u istoriji reprezentacije Portugalije (85 golova) predvodio je tim do titule prvaka Evrope na šampionatu u Francuskoj pre dve godine.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 23. април 2025.
24° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом