FSS demantovao podršku kandidature Maroka za Mundijal 2026. godine

Fudbalski savez Srbije demantovao je informaciju da je zvanično podržao kandidaturu Maroka za organizaciju Svetskog prvenstva 2026. godine.

"Vest u pojedinim medijima da je FS S podržao Maroko u kandidaturi za organizaciju SP 2026. godine nije tačna. FS S je isuviše ozbiljna organizacija da bi dozvolila da se takva informacija pojavi bez zvanične objave. Ukoliko bude potrebe, ovim povodom oglasićemo se blagovremeno", saopšteno je na Tviter profilu FS S.

Ranije danas, Fudbalski savez Maroka na svom sajtu objavio je da je Srbija među zemljama koje su podržale kandidaturu i da je to dogovoreno na sastanku predsednika dva saveza, Fauzijea Lekjea i Slaviše Kokeze, u petak u Torinu, gde je odigrana prijateljska utakmica dve selekcije.

Navodno, kandidaturu Maroka podržale su i druge zemlje, poput Francuske, Katara, Alžira, Tunisa i Bocvane.

Uz Maroko, za sada su, zajedničku kandidaturu podneli SAD i Kanada.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 28. март 2025.
13° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса