уторак, 28.11.2017, 11:27 -> 11:33
Извор: РТС, Танјуг
Pici treći selektor Saudijske Arabije posle plasmana na SP
Argentinac Huan Antonio Pici novi je selektor fudbalske reprezentacije Saudijske Arabije i treći izbor na klupi nakon izborenog plasmana na Mundijal u Rusiji.
Saudijci su posle uspeha prvo otpustili Holanđanina Berta van Marvajka jer je tražio bolje finansijske uslove, a potom i Argentinca Edgarda Bauzu jer je izgubio od Portugalije (3:0) i Bugarske (1:0) u prijateljskim utakmicama.
Interesantno da je umesto Bauze imenovan njegov zemljak koji se sa reprezentacijom Čilea u južnoameričkim kvalifikacijama nije plasirao na Svetsko prvenstvo u Rusiji, ali je godinu dana ranije osvojio trofej na Kopa Amerika.
Pici, bivši fudbaler Rosarija, Valensije, Barselone i Porta, ali i reprezentativac Španije iako rođen u Argentini, radio je kao trener u argentinskim i čilanskim klubovima Kolonu, San Martinu, Santijagu, Univezidadu, Rosariju i San Lorencu, kao i u meksičkom Leonu i Valensiji.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар