Kazorla završio sezonu zbog povrede

Fudbaler Arsenala Santi Kazorla propustiće ostatak sezone zbog povrede skočnog zgloba, nakon što oporavak ne teče po planu, prenose engleski mediji.

Kazorla se povredio 19. oktobra prošle godine u pobedi nad Ludogorecom 6:0 u Ligi šampiona, posle čega je morao na operaciju, ali oporavak nije trajao tri meseca, koliko su predviđali lekari.

Odsustvo španskog veziste veliki je udarac za "tobdžije", priznao je menadžer Arsen Venger.

"Svlačionici je potreban balans iskustva i mladosti, koju će da vode stariji igrači u teškim trenucima. Oni pomažu da budemo staloženi i mirni, a takav je Kazorla", poručio je francuski stručnjak.

Iz istog razloga van stroja u Arsenalu su još štoper Loran Košćelni i vezista Aron Ramzi.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 15. април 2025.
21° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом