Bane Ivanović od leta u Bešiktašu?

Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Branislav Ivanović neće ove zime napustiti Čelsi, nego će u Londonu ostati do leta i potom kao slobodan igrač pojačati Bešiktaš, prenose turski mediji.

Kako se navodi, uprkos ponudama Barselone i Juventusa, Ivanović je već postigao dogovor sa turskim šampionom i posle 1. januara kada stiče pravo da pregovara sa drugim klubovima potpisaće predugovor.

On će se u Istanbulu pridružiti saigraču iz reprezentacije Dušku Tošiću, sa kojim je već bio klupski kolega na početku njihovih karijera u OFK Beogradu.

Ivanović je promenom sistema igre izgubio mesto u timu Antonia Kontea, koji trenutno drži čelnu poziciju u Premijer ligi.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 29. март 2025.
11° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса