четвртак, 08.09.2016, 11:34 -> 11:38
Извор: РТС, Бета
Nejmar se vratio na Kamp Nou posle tri meseca
Fudbaler Barselone Nejmar rekao je da je srećan što se posle nešto više od tri meseca vratio u klub i da je spreman za predstojeću prvenstvenu utakmicu protiv Alavesa.
Nejmar je danas doputovao u Barselonu prvi put od kraja maja, posle obaveza u reprezentaciji Brazila i odmora sa porodicom.
On je sa državnim timom osvojio zlatnu olimpijsku medalju u Rio de Žaneiru, posle toga je išao na odmor, a prošle nedelje je za Brazil odigrao dve utakmice u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2018. godine u Rusiji. On je u obe pobede, protiv Ekvadora i Kolumbije bio strelac.
"Srećan sam što sam se vratio u Barselonu, mogu da igram već u subotu", rekao je Nejmar, prenela je Marka.
Nejmar je uglavnom celo leto igrao, pa će spreman dočekati utakmicu sa Alavesom u subotu od 20.30 na Kamp Nou, a da li će igrati odlučiće trener Luis Enrike.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар