četvrtak, 30.06.2016, 18:19 -> 18:29
Izvor: RTS
Kuzmanović naredne sezone u La Ligi
Srpski fudbaler i član Bazela Zdravko Kuzmanović naredne sezone nastupaće u Malagi, potvrđeno je na zvaničnom sajtu španskog kluba.
Kuzmanović u Malagu stiže kao pozajmljeni igrač Bazela uz opciju kupovine na kraju sezone.
Srpski vezista karijeru je započeo u Bazelu, a nastupao je i za Fiorentinu, Štutgart i Inter, pre nego što se u junu 2015. vratio u Bazel, a prošlu sezonu proveo je na pozajmici u Udinezeu.
Kuzmanović je prošao mlađe kategorije švajcarske reprezentacija, ali se ipak odlučio da igra za Srbiju za koju je upisao 50 nastupa uz šest golova.
Uputstvo
Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.
Broj komentara 0
Pošalji komentar