Читај ми!

Sikimić i Supić još godinu dana u Zvezdi, Ibanjez ostaje

Fudbaler Predrag Sikimić i golman Nemanja Supić potpisale su nove jednogodišnje ugovore sa Crvenom zvezdom, objavio je šampion Srbije. Generalni direktor Zvezde Zvezdan Terzić rekao je da bez obzira na visinu ponude nijedan prvotimac neće napustiti klub, pa ni Luis Ibanjez.

Sikimiću i Supiću ugovori su isticali ovogo leta, ali su postoji dogovor sa trenerom Miodragom Božovićem da i naredne sezone nose dres Crvene zvezde.

Sikimić je prošlog leta došao u Zvezdu iz Voždovca, upisao je 22 utakmice i tri gola, od kojih je jedan u 151. večitom derbiju. Supić je do sada branio na samo jednoj utakmici.

Terzić: Ibanjez ostaje, važan nam je

"Već sam rekao, ali ako treba ponoviću, nema odlazaka. Ne može niko da ide. I to nema veze sa visinom ponude. Čuvamo šampionski tim. Ibanjez ima ugovor do 2018. godine i veoma je važan igrač u nasem timu, i po igračkom kvalitetu i po pobedničkom karakteru. Ostaće u Zvezdi", rekao je Terzić.

Ibanjez je na meti istanbulskih timova Bešiktaša i Fenerbahčea, dok je ranije bila zainteresovana Benfika.

Argentinac je prošlog leta došao u Crvenu zvezdu i bio jedan od najboljih igrača u osvajanju šampionske titule.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
16° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом