среда, 15.06.2016, 17:23 -> 17:26
Извор: Танјуг, РТС
Vučić i Stanković o stanovima za porodice u Obrenovcu
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić je sa klub menadžerom prvog tima fudbalskog kluba "Inter" iz Milana, Dejanom Stankovićem, razgovarao o objektu od 28 stanova u Obrenovcu, za koji je iz Fondacije "Dejan Stanković" izdvojeno 650.000 evra.
Kako se navodi u saopštenju vladine pres službe, premijer Vučić je sa proslavljenim srpskim fudbalerom razgovarao i o aktuelnom evropskom prvenstvu, kao i novim idejama za promociju srpskog fudbala.
Dejan Stanković uručio je ranije danas ključeve 28 stanova porodicama koje su tokom poplava u Obrenovcu, pre dve godine, ostale bez svoje imovine.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар