Читај ми!

Magnusen: Biću spreman za Moncu

Vozač Renoa Kevin Magnusen rekao je da se oseća bolje posle udesa u trci Formule 1 za Veliku nagradu Belgije i da očekuje da će nastupiti u predstojećoj trci u Monci. Magnusen je u nedelju tokom trke u Belgiji izgubio kontrolu i pri velikoj brzini udario u zaštitni zid i potpuno uništio bolid.

"Osećam se mnogo bolje, što je voema dobra vest. Obavio sam nekoliko pregleda koji su pokazali da sam spreman za Moncu i siguran sam da ću biti u vozilu u nedelju. Motivisan sam, želimo da budemo među prvih 10 vozača koji će osvojiti bodove", rekao je Magnusen za sajt Formule 1.

Magnusen je u nedelju tokom trke u Belgiji izgubio kontrolu i pri velikoj brzini udario u zaštitni zid i potpuno uništio bolid. On je nepovređen izašao iz vozila, odmah je odveden u bolnicu gde je utvrđeno da je povredio i rasekao levi skočni zglob.

Magnusen je od tada pregledan i u Danskoj, gde su lekari ustanovili da bi mogao da nastupi u trci za Veliku nagradu Italije u Monci, u nedelju. Konačnu odluku o tome doneće Međunarodna automobilska federacija (FIA), čiji će lekari u četvrtak pregledati dvadesettrogodišnjeg vozača.

U šampionatu Formule 1 Magnusen zauzima 16. mesto sa šest bodova.

 

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 19. април 2025.
15° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом