Uklanjaju propagandne zvučnike na granici dve Koreje

Južna Koreja je saopštila da će sa granice sa Severnom Korejom ukloniti zvučnike koji su prenosili propagande poruke i južnokorejsku muziku.

Severnokorejski lider Kim Džong Un i predsednik Južne Koreje Mun Dže In su se u petak dogovorili da okončaju neprijateljske aktivnosti duž granice.

32874221

Ministarstvo odbrane u Seulu je navelo da će sutra ukloniti nekoliko desetina zvučnika, javlja AP.

Južna Koreja je zvučnike isključila nekoliko dana pred susret Kima i Muna, što je zatim učinila i Severna Koreja.

Broj komentara 0

Pošalji komentar

Uputstvo

Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.

Zaključano: Otključajte povlačenjem strelice u desno ...
nedelja, 06. april 2025.
8° C

Komentari

Da, ali...
Kako preživeti prva tri dana katastrofe u Srbiji, i za šta nas priprema EU
Dvojnik mog oca
Verovatno svako od nas ima svog dvojnika sa kojim deli i sličnu DNK
Nemogućnost tusiranja
Ne tuširate se svakog dana – ne stidite se, to je zdravo
Cestitke za uspeh
Da li ste znali da se najbolje gramofonske ručice proizvode u Srbiji
Re: Eh...
Leskovačka sprža – proizvod sa zaštićenim geografskim poreklom