Barbikin partner Ken sada potpuno drugačiji

Proizvođač igračaka „Matel“ predstavio je 15 novih verzija lutka Kena, uključujući različite boje kože, oblike tela i stilove frizure.

Ken nije u velikoj meri promenjen od kada je predstavljen pre 56 godina kao partner Barbike, a sada će se prodavati u tri oblika tela – vitak (slim), širok (broad) i original, a imaće i moderne frizure.

Barbika je imala slične promene pre više od godinu dana, što je takođe deo plana kompanije „Matel“ da igračke učini raznovrsnijim i više ih prilagodi današnjoj deci.

„Redefinišemo način na koji ova generacija gleda na Barbiku ili Kena“, saopšteno je iz „Matela“.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 13. март 2025.
15° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса