среда, 30.11.2016, 18:07 -> 22:49
Извор: Танјуг
Preminuo tvorac „big meka“
Tvorac čuvenog „big meka“ Džim Deligati preminuo je u 98. godini, prenose američki mediji.
Deligati je rukovodio mrežom restorana, podružnicom „Mekdonaldsa“ u Pitsburgu, u kojoj se popularni sendvič prvi put pojavio 60-ih godina.
Nakon što je postigao uspeh na lokalnom nivou, direktori „Mekdonaldsa“ su preuzeli ideju i predstavili „big mek“ na celoj teritoriji SAD 1968. godine.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар