Riba uskočila u čamac i prepala svetske lidere!

Tokom noćnog krstarenja po jezeru u gradu Hangdžou koju su organizovali domaćini samita kako bi lideri G20 predahnuli, dogodio se jedna neobična situacija kada je riba uskočila u jedan od čamaca, šokirala zvaničnike, a italijanski premijer Mateo Renci zamalo završio u vodi.

Риба ускочила у чамац и препала светске лидере! Риба ускочила у чамац и препала светске лидере!

U jednom od čamaca uživali su italijanski premijer Mateo Renci, britanska premijerka Tereza Mej koja je ćaskala sa kancelarkom Angelom Merkel i australijskim kolegom Malkolmom Turnbulom, kada je jedna veća riba iskočila iz vode pravo među njih.

Usledilo je komešanje lidera koji su, prepadnuti, nastojali da ne pokvase svoja večernja odela.

Renci je šutnuo ribu i zateturao se unazad, prenose britanski mediji.

Događaj je zamalo izazvao diplomatski incident, ali Renci je uspeo da ostane na nogama, piše Indipendent.

Број коментара 8

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 25. март 2025.
16° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса