ponedeljak, 08.08.2016, 12:46 -> 15:59
Izvor: RTS, Dejli mejl
Parkirala se na haubu „ferarija“ od 300.000 dolara
Gospođa za volanom jednog „Mercedesovog“ klasika uspela je da se „popne“ na haubu „ferarija 458 specijale“ i to na mestu na kojem se to najmanje očekuje.
Ako postoji mesto na kojem očekujete umešne vozače automobila, to je „Kejtiz klasik kars end kofi“, skup ljubitelja automobila u Grejt Folsu, u Virdžiniji.
Međutim, ova gospođa sa troje dece u crvenom lepotanu, „mercedesu 380 SL“, uspela je da pokvari po podne i sebi i jednom vlasniku „ferarija 458 specijale“.
Nakon što se vozeći unazad popela na haubu crvenog drumskog sportiste sa prepoznatljivim žuto-crnim logom, pokušala je dajući gas da „svuče“ svoj prelepi „mercedes“ sa njega.
Nije uspela, samo ga je još više izgrebala. Na sreću, niko nije povređen.
Inače, „Kejtin“ skup na zvaničnom sajtu opisuju kao mesto gde možete videti „bilo koji automobil koji zamislite“.
Uputstvo
Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.
Broj komentara 7
Pošalji komentar