Svađu rešili borbom buldožerima

Kineska policija saopštila je da su se na jednom gradilištu na severu zemlje radnici prvo posvađali, a onda odlučili i da reše sukob borbom buldožerima.

Na snimcima postavljenim na internetu prikazani su radnici koji prevrću mašineriju i tuku se kao navijači na nekoj utakmici, javila je agencija AP.

Prema navodima policije, svađa je izbila između radnika dve kompanije koje su konkurisale za posao na gradilištu.

Број коментара 5

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 14. март 2025.
17° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса