utorak, 09.07.2019, 17:02 -> 20:30
Izvor: RTS, tellerreport.com
Eros Ramacoti se razvodi
Poznati italijanski muzičar razvodi se od glumice i manekenke Marice Pelegrineli posle pet godina braka, prenose italijanski mediji.
Vest o razvodu mnoge je iznenadila jer su važili za skladan bračni par.
„To je bilo divnih deset godina, zajedno smo izgradili prelepu porodicu i bili smo beskrajno srećni. Smireni smo i ovo je zajednički izbor. Naš odnos ostaje prijateljski i ljubav koju smo delili je i dalje tu. Imamo veliko poštovanje jedno prema drugom i molimo javnost da poštuje našu privatnost i privatnost naše dece u ovom stresnom periodu za porodicu“, izjavio je par za italijanske medije.
Eros i Marica venčali su se 6. juna 2014. godine u Milanu. Imaju ćerku Rafaelu Mariju i sina Gabrija Tulija.
Uputstvo
Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.
Broj komentara 0
Pošalji komentar