Salma Hajek i Semjuel L. Džekson snimaju film u Rovinju

Kao jedna od lokacija za snimanje filma odabrana je Hrvatska, a tim povodom glumci su doputovali u Rovinj.

Poznati glumci, Salma Hajek, Rajan Rejnolds i Semjuel L. Džekson oduševljeni su Hrvatskom, gde su počeli sa snimanjem novog filma The Hitman's Wife's Bodyguard 2.

„Nova filmska lokacija izgleda obećavajuće, Hrvatska je lepa“, napisao je Džekson na svom Instagramu.

U planu je da se popularnoj glumačkoj ekipi pridruži još jedno poznato ime, glumac Morgan Friman, ali ta informacija još uvek nije potvrđena.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 12. април 2025.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом