петак, 03.11.2017, 15:10 -> 17:47
Извор: РТС, US Weekly
Selena i Džastin, prva ljubav zaborava nema
Nakon što je nedavno okončala vezu sa Vikendom, Selena Gomez se navodno vratila bivšem dečku Džastinu Biberu.
Selena i Džastin ponovo su zajedno, javlja Ju-Es vikli. „Gomezova i Vikend su se prijateljski razišli, nije bilo dramatično i nije bilo zbog Džastina. Međutim, Selena je uvek gajila osećanja prema Džastinu“, otkrio je neimenovani izvor njujorškom magazinu.
Vest o novoj-staroj romansi odjeknula je poput bombe samo nekoliko dana nakon što je objavljeno da je Selena raskinula s kanadskim pevačem Vikendom nakon 10 meseci veze.
Selena Gomez i Džastin Biber započeli su emotivnu vezu 2011. godine, a razišli su se 2016. godine.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар