Ostavljena nevesta Demi Lovato

Dugo očekivani spot za pesmu "Tell Me You Love Me" Demi Lovato stigao je na internet i u prvih dvadesetak sati prikupio više od sedam miliona pregleda. Razlog za to je nestrpljenje obožavalaca pevačice koji su požurili da vide kakva sudbina je zadesila njihovu ljubimicu u ulozi neveste.

Lepa ali, po svemu sudeći, nesrećna mlada samo traži od svog izabranika da joj kaže da je voli, što je i naziv pesme – Tell Me You Love Me. On to ne čini, već se pred gostima na venčanju okreće i ostavlja iznenađenu Demi.

Miljenik ženskog dela publike, glumac Džesi Vilijams (proslavio se ulogom mladog doktora Džeksona Ejverija u seriji Uvod u anatomiju) igra verenika koji se bori sa ljubomorom i nepoverenjem. 

Ovaj izbor tima mlade pevačice naišao je na odobravanje, ali to što je ostavio Demi na dan venčanja neki njeni obožavaoci neće mu oprostiti.

Američka pevačka zvezda, međutim, nema razloga za nezadovoljstvo. Uspesi na poslovnom planu ređaju se jedan za drugim: pesma Sorry Not Sorry i dalje je među prvih 10 na Bilbordovoj listi 100 najuspešnijih, a saradnja sa Luisom Fonsijem Echame la culpa polako se probija do srca publike, piše muzički portal Idolator.

Takođe, reakcije na singl Tell Me You Love Me su odlične, a publika je željno iščekivala spot tako da pesma pretenduje da postane još jedan Demin hit.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 30. март 2025.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом