уторак, 11.04.2017, 11:11 -> 13:30
Извор: РТС, Билборд
Drejk, Rijana i Vikend među nominovanima za „Bilbordove“ nagrade
Magazin „Bilbord“ je objavio listu izvođača nominovanih za ovogodišnju dodelu muzičkih nagrada, a ubedljivo prednjače Drejk i „Čejnsmokersi“, koji imaju šanse da osvoje priznanje u čak 22 kategorije.
Nakon njih slede sastav „Tventi van pajlots“ (Twenty One Pilots) sa 17 nominacija, Rijana sa 14, Vikend sa 13 i Bijonse sa osam.
Dodele muzičkih nagrada „Bilbord“ uživo će prenositi TV mreža Ej-Bi-Si 21. maja u osam sati po lokalnom vremenu.
Za nagradu u kategoriji Najbolji izvođač bore se Adel, Bijonse, Džastin Biber, „Čejnsmokersi“, Drejk, Arijana Grande, Šon Mendez, Rijana, „Tventi van pajlots“ i Vikend.
Za nagradu u kategoriji Najbolji novi izvođač takmiče se Alesija Kara, Dizajner (Desiigner), Lil Uzi Vert, Lukas Grejem i Zejn.
Nominacije za najboljeg muškog izvođača pripale su Džastinu Biberu, Drejku, Fjučeru, Šonu Mendezu i Vikendu, a za najboljeg ženskog umetnika nominovane su Adel, Bijonse, Arijana Grande, Rijana i Sija.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар