Na godišnjicu smrti objavljene nove pesme Dejvida Bouvija

Obožavaoci muzičara Dejvida Bouvija juče su obeležili prvu godišnjicu smrti pokojnog pevača. Tim povodom je izdat i njegov novi album "No Plan".

На годишњицу смрти објављенe нове песме Дејвида Боувија Na godišnjicu smrti objavljene nove pesme Dejvida Bouvija

Izdavačka kuća „Kolumbija rekords“ objavila je nove pesme, snimljene istovremeno kada i njegov poslednji album Blackstar.

Novo studijsko izdanje, u formatu između singla i albuma (EP – extended play), sadrži četiri numere – No Plan, Killing a Little Time, When I Met You i pesmu sa albuma Blackstar – numeru Lazarus.

Osim toga, Bouvijev novi EP No Plan stigao je i sa muzičkim spotom za istoimenu pesmu, u režiji Toma Hingstona.

Legendarni muzičar je preminuo samo dva nakon objavljivanja albuma Blackstar, posle 18-godišnje borbe sa rakom.

29130893 Дејвид Боуви Dejvid Bouvi

Broj komentara 0

Pošalji komentar

Uputstvo

Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.

Zaključano: Otključajte povlačenjem strelice u desno ...
sreda, 02. april 2025.
15° C

Komentari

Da, ali...
Kako preživeti prva tri dana katastrofe u Srbiji, i za šta nas priprema EU
Dvojnik mog oca
Verovatno svako od nas ima svog dvojnika sa kojim deli i sličnu DNK
Nemogućnost tusiranja
Ne tuširate se svakog dana – ne stidite se, to je zdravo
Cestitke za uspeh
Da li ste znali da se najbolje gramofonske ručice proizvode u Srbiji
Re: Eh...
Leskovačka sprža – proizvod sa zaštićenim geografskim poreklom