уторак, 10.01.2017, 14:07 -> 16:42
Извор: Танјуг
„Dropkik marfiz“ s novim albumom u Beogradu 8. februara
S novim albumom "11 Short Stories Of Pain & Glory", jedan od najvećih aktuelnih pank bendova „Dropkik marfiz“ će se 8. februara predstaviti beogradskoj publici u Domu omladine, na koncertu koji je već rasprodat, dok će deveti album te grupe uskoro biti dostupan i u Srbiji.
Iako potiču iz Bostona, „Dropkik marfiz" su novi album snimili u Teksasu.
„Cela priča o novom albumu u stvari počinje našom odlukom da album snimimo u Teksasu. Jer nikada ranije nismo snimili album van Bostona. Svi ovde žive i život je još luđi sa porodicama i decom, pa je sa druge strane i bilo teško da to ovde ostvarimo. Zato smo odlučili da bukvalno odemo u nedođiju i zaključamo se u studio“, navodi basista i osnivač benda Ken Kejsi.
Album je inspirisan fondacijom "The Claddagh Fund", koju je bend osnovao, a koja pomaže deci, veteranima i u lečenju bolesti zavisnosti. Mnoge od pesama sa albuma u stvari reflektuju iskustvo članova benda, njihov bes, tugu i nevericu u vezi sa krizom korišćenja narkotika koja vlada u Americi.
Pesma Rebels With A Cause je o deci koju je sistem izneverio i ostavio bez nade u bolji život, Paying My Way je pesma o bolesti zavisnosti, dok pesma "4-15-13" odaje počast žrtvama bombaša Bostonskog maratona. Ted Hat, koji je već radio sa bendom, ali i sa bendovima "Gaslight Anthem" i "Old Crow Medicine Show", producirao je novi album.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар