понедељак, 21.11.2016, 19:23 -> 20:00
Извор: Бета-АП
Kanje Vest otkazao koncert uoči nastupa
Američki reper Kanje Vest iznenada je otkazao koncert u Los Anđelesu tri sata pre početka nastupa, ne navodeći nikakve razloge, preneli su lokalni mediji u SAD.
Organizatori koncerta su na Tviteru pred koncert u nedelju uveče saopštili da je nastup otkazan i da će novac onima koji su kupili ulaznice biti vraćen.
Vest je u subotu razočarao publiku jer je na koncertu u Sakramentu izveo samo tri pesme, dok je ostatak nastupa iskoristio za tiradu protiv kolega Džej Zija i Bijonse, s kojima je nastupao tokom predizborne kampanje, podržavajući Hilari Klinton.
Američki muzičar je pre nekoliko dana rekao da nije glasao na američkim predsedničkim izborima i dodao da bi u slučaju da je izašao na glasanje svoj glas dao pobedniku, republikancu Donaldu Trampu.
Na amaterskom snimku s koncerta u kalifornijskom gradu San Hozeu može se čuti negodovanje publike.
Vest je i ranije iznosio političke stavove – 2005. je kritikovao tadašnjeg predsednika Džordža Buša Mlađeg, navodeći da ga „nije briga za crnce“.
Vestova turneja je pod znakom pitanja, jer su do kraja godine predviđeni nastupi u Dalasu, Denveru, Atlanti, Filadelfiji, Detroitu, Njujorku i Vašingtonu.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар