среда, 15.06.2016, 14:43 -> 15:05
Извор: РТС, Мјузик њуз
Bijonse i Makartni odali poštu žrtvama u Orlandu
Pop superzvezda Bijonse i britanska legenda i član nekadašnjih „Bitlsa“, Pol Makartni, odali su poštu žrtvama u Orlandu na sinoćnjim koncertima u Detroitu, odnosno Berlinu.
Pevačica je sinoć zatvorila severnoamerički deo turneje Formejšn u Mičigenu hitom Halo, koji je posvetila ljudima ubijenim u masovnoj pucnjavi u gej noćnom klubu Puls na Floridi.
Član nekadašnjih „Bitlsa“ vratio se na scenu sa svojim bendom u Berlinu, u Nemačkoj, sa velikom zastavom duginih boja. Članovi benda i Makartni zajedno su držali zastavu visoko, pokrivajući lica, a zatim je Pol rekao na nemačkom jeziku: „Stojimo zajedno za Orlando“. Kasnije je zastavu obavio oko ramena.
Mnoge zvezde oglasile su se putem društvenih mreža kako bi odale poštu, uključujući Madonu, koja je podelila fotografije svih 49 žrtava na Instagramu i napisala: „Nećete biti zaboravljeni. Ljubav je ljubav! Moli se za Orlando... Moli za humanost“.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар