Skoro dva miliona gledalaca sinoć uz „Nemanjiće“

Na Radio-televiziji Srbije počelo je prikazivanje serije „Nemanjići - rađanje kraljevine“. Prva epizoda emitovana sinoć bila je najgledanija od svih ostalih televizijskih programa, a gledalo je 1,96 miliona gledalaca.

Epizoda Pod zastavom Vizantije, prema preliminarnim rezultatima, ostvarila je rejting od 19,4 odsto, uz udeo u gledanosti od čak 39,2 odsto, što znači da je novu istorijsku sagu RTS-a sinoć gledalo skoro dva miliona gledalaca u Srbiji.

Nemanjići - rađanje kraljevine emitovaće se nedeljom u 20.00, premijerno na Prvom programu RTS-a. Gledaoci koji su propustili premijerno emitovanje, moći će da pogledaju svaku epizodu u repriznom terminu, nedeljom od 16.00. 

Serija se nastavlja večeras epizodom Miroslavljevo jevanđelje.

Број коментара 37

Пошаљи коментар
Види још

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 28. март 2025.
13° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса