četvrtak, 15.09.2016, 16:03 -> 20:04
Izvor: Beta, AP
Makartni i Ringo Star na premijeri filma o „Bitlsima“
Članovi nekadašnje grupe „Bitlsi“ Pol Makartni i Ringo Star u Londonu će prisustvovati premijeri filma o haotičnim godinama benda tokom brojnih turneja po svetu.
Film The Beatles: Eight Days a Week – Godine Bitlmanije režisera Rona Hauarda prikazuje napredovanje benda – od sviranja pred malom publikom u klubu „Kavern“ u Liverpulu do rasprodatih stadiona širom Amerike.

Njihov poslednji nastup je bio na stadionu „Kendlstik park“ u San Francisku 1966. godine.
Makartni je rekao da su članovi grupe znali da je vreme da prekinu turneje jer nisu više mogli da čuju svoju muziku zbog glasnih obožavalaca. Snimanje filma su podržale udovica Džona Lenona, Joko Ono, i udovica Džordža Harisona, Olivija Harison.
Uputstvo
Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.
Broj komentara 1
Pošalji komentarLegende
I mi danas slušamo Dzastin Bibera, Kanje Westa, Rihannu... Ko će se njih sećati za 50 godina?