Нишки Раднички рутински против Вождовца - ИМТ лако са Радником

Фудбалери Радничког из Ниша победили су на домаћем терену Вождовац са 2:0 у мечу трећег кола плеј-аута Суперлиге Србије.

Вождовац је новим поразом додатно закомпликовао борбу за опстанак и мораће да у последњих неколико кола забележи боље резултате уколико жели да се извуче из опасне зоне.

Раднички је након нешто боље игре у првих пола сата успео да поведе у 32. минуту голом Делеа, након одличног центаршута Андрије Луковића.

Вођство домаћих удвостручио је Стефан Вукић након сат времена игре када је поставио коначан резултат.

У следећем колу Раднички ће гостовати код Спартака у Суботици, а Вождовац ће дочекати Железничар.

ИМТ убедљив против Радника

Фудбалери ИМТ-а убедљиво су савладали Радник са 5:2 у мечу трећег кола плеј-аута Суперлиге Србије.

Радник је повео у 17. голом Борка Дуроњића са беле тачке, али је Александар Лутовац већ у 25. минуту изједначио резултат.

Гости су до краја првог полувремена постигли још један погодак, а стрелац је био Харис Хајдаревић.

Међутим, ИМТ је на одмор отишао са предношћу, након два поготка у завршници првог дела.

Прво је Лутовац постигао свој други гол у 43. минуту на асистенцију Владимира Радочаја, да би се Радочај поново нашао у улози асистента у првом минуту надокнаде када се у стрелце уписао Лука Луковић.

У наставку је ИМТ постигао још два гола и забележио прилично убедљиву победу. Оба поготка постигао је Милош Луковић.

У наредном колу ИМТ дочекује Нови Пазар, док ће Радник угостити Јавор.