Немањи недостајао Богдан, Гудурић без, Марјановић са мало минута

Српски кошаркаш Немања Бјелица постигао је 13 поена у поразу Сакрамента од екипе Индијане у гостима. Богдан Богдановић због повреде зглоба није играо. Бобан Марјановић на паркету је провео четири минута у победи Даласа над Филаделфијом, док Марко Гудурић није играо у поразу Мемфиса од Кливленда.

Иако је било веома занимљиво и неизвесно у првој четвртини између Индијане и Сакрамента, домаћи тим Пејсерса одиграо је сјајну другу четвртину (38:25), стекао двоцифрену предност и њу одржао до краја меча.

Немања Бјелица на паркету је провео 31 минут, постигао 13 поена, имао пет скокова и три асистенције.

Богдан Богдановић пропустио је дуел са Индијаном, због повреде зглоба.

Најефикаснији у победи Пејсерса били су Ворен са 23 и Тарнер са 17 поена, док су се код Кингса истакли Холмс са 20 и Бегли са 14 поена.

Индијана је уписала 20. победу у 29 одиграних мечева и пета је на Истоку, док је Сакраменто са учинком 12-16 девети на Западној конференцији.

Бобан Марјановић имао је воема скромну минутажу у убедљивој победи Даласа у гостима код Филаделфије (98:117).

Српски центар на паркету се задржао четири минута, за која је остварио један скок.

Мавсе су до победе предводили Хардавеј са 27 и Порзингис са 22, док су најефикаснији код домаћина били Ембид са 33 и Симонс са 12 поена.

Далас је уписао 19 победу у 28 мечева, а Филаделфија десети пораз у 30 сусрета.

Марко Гудурић није играо у поразу Мемфиса од Кливленда резултатом 114:107.

Табела Источне конференције

Милвоки 25-4, Бостон 19-7, Мајами 21-8, Торонто 20-8, Индијана 20-9, Филаделфија 20-10, Бруклин 15-13, Шарлот 13-18, Орландо 12-17, Детроит 11-18, Чикаго 11-19, Вашингтон 8-19, Кливленд 8-21, Њујорк 7-22, Атланта 6-23

Табела Западне конференције

Лејкерси 24-5, Денвер 19-8, Клиперси 21-9, Далас 19-9, Хјустон 19-9, Јута 17-11, Оклахома 14-14, Портланд 13-16, Сакраменто 12-16, Сан Антонио 11-16, Финикс 11-17, Минесота 10-17, Мемфис 10-19, Пеликанси 7-22, Голден Стејт 5-24