Извор: РТС

Раднички из Ниша бољи од ТСЦ-а, реми Чукаричког и Спартака

Раднички из Ниша је у Дубочици био бољи од ТСЦ-а из Бачке Тополе са 1:0 , Спартак је ремизирао са Чукаричким 1:1 у другом колу Суперлиге Србије.

После пораза на дебију од Чукаричког, Раднички је на стадиону у Дубочици успео да тријумфује против ТСЦ-а.

Фудбалери тима из Бачке Тополе важио је за великог фаворита, али то није изгледало тако у првом полувремену, када је Раднички у потпуности контролисао игру.

Изабраници Николе Дринчића имали су и већи посед лопте, али и три шута ка голу ривала, док је ТСЦ остао на једном.

Иницијатива Радничког крунисана је у 52. минуту када је Андреја Стојановић из трка шутирао са двадесетак метара погодио доњи леви угао гола и поставио коначни резултат на мечу.

ТСЦ је стигао до гола у 61. минуту, али је он поништен због офсајда.

Спартак и Чукарички поделили бодове

Спартак из Суботице је у Сенти ремизирао 1:1 са екипом Чукаричког.

"Брђани" су први стигли до гола, у 26. минуту после сјајне акције Ђорђа Јовановића који је, одигравши дупли пас са Доцићем постигао ефектан водећи погодак.

Када се чинило да ће Чукарички остварити још једну победу Михаило Богићевић је у 81. минуту успео да матира Мирковића и постави коначних 1:1