Евертон декласирао Вулверхемптон

Фудбалери Евертона у првом мечу 32. кола енглеске Премијер лиге победили су на гостовању у Вулверхемптону 3:0 и знатно смањили шансе домаћина у борби за опстанак.

Сва три поготка екипа из Ливерпула постигла је у првом полувремену, а стрелци су били Џермејн Бекфорд у 21, Фил Невил у 39 и Димитри Биљалетдинов у 45. минуту.

Српски репрезентативац Ненад Милијаш одиграо је само последњих 15 минута за Вулверхемптон.

Од 16. часова састају се: Манчестер Јунајтед - Фулам, Челси - Виган, Блекбурн - Бирмингем, Тотенхем - Стоук, Болтон - Вестхем, Сандерленд - Вест Бромвич.

Сутра се састају: Блекпул - Арсенал и Астон Вила - Њукасл.

У понедељак: Ливерпул - Манчестер Сити.